História

Z-TRANS s. r. o. je rodinná, slovenská transportná spoločnosť sprostredkujúca komplexné prepravné a logistické služby.

Na začiatku bola túžba a odhodlanie zakladateľov firmy, Pavla Zahustela a jeho manželky Moniky, založiť si vlastnú dopravnú spoločnosť.

Začalo sa písať nové milénium a s ním história nášho podnikania pod značkou Pavol Zahustel – Autodoprava s jedným vozidlom Avia .

Krásnych, ale tvrdých 10 rokov vysokého pracovného nasadenia prinieslo množstvo spokojných klientov a náš ekonomický rast. Každým rokom sme zamestnávali nových ľudí, kupovali nové vozidlá a každoročne zvyšovali počet realizovaných prepráv.

Súčasnosť

V roku 2010 prichádza ďalšia generácia zakladateľa a vznik značky Z-TRANS s.r.o. Skúsenosti, nová energia a vytrvalosť rozširuje naše služby o logistiku, špedičnú činnosť, zbernú službu a nonstop servis vozidiel.

Klienti oceňujú vyššiu flexibilitu a schopnosť rýchlo riešiť problémy nepredvídateľných okolností, ktoré sa na cestách dejú. Stávame sa držiteľom ISO 9001:2008 v doprave a zasielateľstve. V súčastnosti pracujeme s nadšením počas dňa aj noci, aby tovar našich klientov bol na správnom mieste v bezpečí a včas.